http://www.jtpturkiye.net.tc/
Nirvana (Kayıtlar Açık) Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Nirvana (Kayıtlar Açık) Uyeoll10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Yugioh JTP 3 Mısır Tanrı Kartı Yaması(Linkler Canlıyken Dal > İndir)
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyC.tesi Mayıs 19, 2012 5:19 pm tarafından AdmJnsn

» Yu-Gi-Oh Joey The Passion İndir (Kartları Açıktır Ek Bir Yamaya Gerek Yoktur)
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyC.tesi Mayıs 19, 2012 5:08 pm tarafından AdmJnsn

» Kart Arşivi-1
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyCuma Mart 09, 2012 6:49 pm tarafından EXODİA12

» JTP HAMACHİ AĞLARI
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyCuma Mart 09, 2012 6:35 pm tarafından EXODİA12

» Nirvana (Kayıtlar Açık)
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyC.tesi Eyl. 10, 2011 9:36 pm tarafından Ejder-ejiko

» -YugiCafe YTC TURNUVASI-
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyC.tesi Eyl. 10, 2011 9:23 pm tarafından Ejder-ejiko

» yugioh tan 2000 yıl sonrası sm(space monsters)
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyC.tesi Eyl. 10, 2011 9:20 pm tarafından Ejder-ejiko

» Özel YugiOh Masaüstü Resimleri
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyC.tesi Eyl. 10, 2011 6:16 pm tarafından Ejder-ejiko

» 3 Mısır Tanrı Kartından Hangisi En Güçlü?
Nirvana (Kayıtlar Açık) EmptyC.tesi Eyl. 10, 2011 6:07 pm tarafından Ejder-ejiko

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Cuma Ağus. 26, 2016 3:06 am tarihinde online oldu.
Ortaklar
bedava forum
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde YugiCafe Forumadresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde http://www.jtpturkiye.net.tc/ adresi saklayın ve paylaşın

Istatistikler
Toplam 175 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: malmal123

Kullanıcılarımız toplam 261 mesaj attılar bunda 65 konu

Nirvana (Kayıtlar Açık)

2 posters

Öğretici Konu Nirvana (Kayıtlar Açık)

Mesaj tarafından cmlcn06 Paz Şub. 13, 2011 10:20 pm

Nirvana (Kayıtlar Açık) 14alqie

Evet arkadaşlar pegasus takımına rakip olarak bu takımı kuruyorum.Yalnız buraya giriş oraya girmek kadar kolay olmayacak girmek isteyen kişi benle yapıp en azından beni zorlayacak üstelik yeni bir sistem getireceğim bu takımda sadece en güçlüler ayakta kalabilir diğerlerine ihtiyacımız yok.

Yeni Sistem

1- Burada sadece en güclüler ayakta kalabilir.
2- Burada en güçlü olan lider olacaktır.
3- Lideri yenen yeni lider olacaktır.
4- Bir lider bir yardımcı olacaktır.
5- Lidere sadece yardımcısı liderlik savaşı atabilir.Yardımcıya tüm üyeler yardımcı olmak için duel atabilir.
6- Lidere yardımcıdan başka biri liderlik için duel teklifi atamaz.
7- Liderin veya yardımcının duelloyu geri çevirme seçeneği yoktur.
8- Duello teklifini kabul etmeyen lider veya yardımcı mevkisinden alınacaktır.
9- Üstelik takıma girdim gerisi kolay diye düşünenler için takıma daha sonradan katılmak isteyen takımdaki sıradan bir üyeye üyelik için duel atabilir ve yabancı kişi duelloda kazanırsa yeni üye olacaktır diğer kişi takımdan cıkarılacaktır.
10- Bu kurallara bende dahilim ancak takımı kuran kişi olarak bazı ayrıcalıklarım olacaktır mesela bu takımdan çıkamam, takıma girmek isteyen ama sevmediğim birisiyse takıma kabulünü reddebilirim bunun dısındaki herseyden lider sorumludur liderin olmadıgı zamanlarsa yardımcılar sorumludur.
11- Bir kişinin takıma girişini reddersem ama lider girmesini isterse olay yardımcıya veya üyelere bırakılır
12- Başka bir takımdan biri bu takıma giremez veya bu takımdan biri başka bir takıma giremez aksi halde takımdan atılır.
13- Ünvan için yapıllan duellolar maç şeklinde yapılır yani üç duellodan ikisini kazanan kazanır
14- Kimse kimseyi eleştiremez lider veya ben olsam bile
15- Küfür ve argo kesinlikle yasaktır bu sadece oyun
16- Kurallar hiçbir şekilde değiştirilemez.Güncelleme şartı veya yanlış anlaşılmayı engellemek amaçlı olarak sadece ben değiştirebilirim

not: Takımı ben kurduğum için şuan lider benim üstelik adminle anlaştığımız üzere bir takımda en fazla 5 kişi olabilir.

Lider: CyberFalcon

not 2 : Girmek isteyenlerle karşılaşmayı haftaya cuma ve pazar günü yapacağım takım tamamlanınca liderlik ve yardımcılık duelleri başliyacaktır.
not 3 : Takmımıza ait hamachi ağını beğendiğim ve girmesini istediğim kişilere özel mesaj ile yollayacagım
not 4 : Logo başka bir oyundan tanıdığım bir loncaya ait loncanın eski üyelerindenim şimdi o oyunu oynamıyorum ama bu logo vasıtasıyla eski tanıdıklarımla iletişime geçtim kullanmama izin verdiler.

Takmın temsili canavarı

Nirvana (Kayıtlar Açık) Buster_Blader_by_wolfberserker
Buster Blader
cmlcn06
cmlcn06
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik :
Nirvana (Kayıtlar Açık) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Nirvana (Kayıtlar Açık) Right_bar_bleue

Erkek Mesaj Sayısı : 28
Tecrübe Puanı : 38
Rep Gücü : 6

Özel Bilgileri
Dp İle Aldığı Kartlar Dp İle Aldığı Kartlar: Scapegoat,Mirror Force,Monster Reborn,Pot Of Greed
Düel Parası Düel Parası: 100

Öğretici Konu Geri: Nirvana (Kayıtlar Açık)

Mesaj tarafından Ejder-ejiko C.tesi Eyl. 10, 2011 9:36 pm

Bende takıma katılmak istiyorum ne yapmam lazım
Ejder-ejiko
Ejder-ejiko
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik :
Nirvana (Kayıtlar Açık) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Nirvana (Kayıtlar Açık) Right_bar_bleue

Tecrübe Puanı : 5
Rep Gücü : 5